• Brown & Blue Gold Bileklik
  • Brown & Blue Gold Bileklik
  • Brown & Blue Gold Bileklik

Brown & Blue Gold Bileklik

139,00 TL


Doğanın içindeki zıtlıklıkları birleştirerek sıra dışı tasarımlara imza atıyor. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Delfince ürünleri, zamansız, kalıcı ve kendini farklı hissetmek isteyen erkeklerin stilini tamamlamak ve onların kendini daha rahat ifade edebilmesi için tasarlanıyor.

Seyahat, şehir ya da ofis tarzınıza pratik ve şık formüller sunan tasarımlarımızda, en son trendler, modern dokunuşlar ve estetik ile harmanlanıyor. Delfince'nin zamansız, yüksek kaliteli ve doğal bilekliklerinin tamamı özenle el emeği olarak hazırlanıyor.

S (small): 17 cm / M (medium): 19 cm / L (large): 22 cm

Uzun ömürlü kullanım için krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.